Slávia STU Bratislava

atletický oddiel s dlhoročnou existenciou a bohatou históriou.

viac o klube

Prihláste sa do atletického klubu

Slávia STU Bratislava atletický oddiel s dlhoročnou existenciou a bohatou históriou.

Ďalej

Atletika pre deti

Prihláste svoje dieťa na atletiku.

Práca s mládežou

Ahoj športovec!

Rád beháš, skáčeš, hádžeš a pretekáš sa so svojimi kamarátmi? Chcel by si skúsiť behať ako Zavacký, skákať ako Velďáková a hádzať kladivo ako Hrašnová? Tak neváhaj a príď na nábor do nášho atletického klubu Slávia STU Bratislava na atletický štadión Mladá Garda 5.9.2016 a 6.9.2016 od 16:30 - 17:30 hod. Prines si so sebou športové oblečenie, tenisky, pitie a chuť športovať. Ak by si mal nejaké otázky, kontaktuj nás na náš e-mail: atletikanagarde@gmail.com.

Novinky Správy o novinkách atletického oddielu a jeho členoch.

Povzbudenie pred 4. kolom AL 2016

Vedenie Atletického oddielu TJ Slávia STU Bratislava ďakuje všetkým, ktorí sa pričinili za pekný úspech v 3. kole AL 2016 v Dubnici nad Váhom.

Read more

Memoriál Tomáša Babiaka tentokrát spolu …

Slovenská technická univerzita v Bratislave spolu s Atletickým oddielom TJ Slávia STU Bratislava hostí v nedeľu 4. septembra 2016 vysokoškolských ale aj ostatných slovenských a zahraničných atlétov v rámci atletickej...

Read more

Skvelé! Máme medailu z ďalekého Tajpej

Atlétka Slávie STU Bratislava uspela v silnej medzinárodnej konkurencii a na International Childrenś Games v Tajpej vybojovala v skoku do výšky bronz.

Read more

AL 3.kolo: Muži tretí so skvelou štafeto…

Atletická liga pokračovala v Dubnici nad Váhom 3. kolom. Naši muži si v nej vybojovali 3. priečku, ku ktorej pridali vynikajúci výkon v štafete na 4*400 metrov.

Read more

Marek Jankovič je majstrom Slovenska!

Náš junior nedal súperom šancu a z majstrovstiev Slovenska v behu na 10 000m si odnáša zaslúžené zlato. Výborným výkonom okrem toho pomohol mužskému oddielu v Atletickej lige.

Read more

Skvelý úvod! Z prvých M-SR máme dve meda…

Simonka Butkovská a Šimon Šoka vybojovali na majstrovstvách Slovenska vo viacbojoch prvé tohtoročné medaily z republikových šampionátov pre náš oddiel.

Read more

Naši prekvapili, z MSR nesieme 5 medailí

Halové majstrovstvá Slovenska sa nášmu oddielu vydarili. Uzavreli sme ich s bilanciou 1 zlatá, 1 strieborná a tri bronzové medaily, pričom radosť znásobuje fakt, že vo viacerých prípadoch sa s...

Read more

Prajeme krásne Vianoce a úspešný rok 201…

Atletický oddiel Slávia STU Bratislava Vám praje príjemné prežitie Vianočných sviatkov a veľa úspechov v olympijskom roku 2016.

Read more

Prišiel k nám Mikuláš a našiel si nás na…

Trošku v predstihu, bez svojich verných spoločníkov Anjela a Čerta ale zato nám nechal pre deti kopec balíčkov so sladkou odmenou. Deti si zasúťažili, vybláznili sa s našimi mládežníckymi trénermi...

Read more

"Slávia STU Bratislava (STUBA) je vysokoškolský atletický oddiel s dlhoročnou existenciou a bohatou históriou, ktorý je založený na tradíciách rodinného zázemia a na oduševnenosti a zanietenosti ľudí milujúcich atletiku."

Stante sa našim pretekárom Čo získate?

  • skvelé tréningové podmienky (prístup na tartanový štadión, do posilňovne, k regeneračným procedúram, na tartan do haly Elán, šatňa, skrinka)
  • skúseného trénera
  • izbu na internáte
  • preplácanie nákladov na preteky GP Slovensko a majstrovské súťaže
  • príspevok na sústredenie a športovú výbavu (podľa výkonnosti)
  • príspevok na sústredenie a športovú výbavu (podľa výkonnosti)

 

Kontaktuj nás