Hľadáme nové talenty! Príď v stredu 12. septembra a ukáž čo je v tebe!

  • Napísal: Andrej Sárközi

Milí priatelia, rodičia a známi. Atletický oddiel Slávia STU Bratislava otvára svoje brány pre všetky deti, ktoré sa chcú hravou formou naučiť pravidelnému a zdravému pohybu a tiež vybudovať si pozitívny vzťah k športu a lásku k nemu na celý život.

Aktívna práca našich trénerov s mládežou priniesla svoje ovocie

Od roku 2014 sme sa rozhodli venovať deťom, ktoré mali záujem zabávať sa atletikou. Po dvoch rokoch aktívnej spolupráce s nimi nám vyrástli veľmi talentovaní pretekári a aj slovenskí šampióni, ktorí získavajú tituly majstrov Slovenska a dokonca zbierajú skúsenosti na európskej či medzinárodnej úrovni. Mená ako S. Beladič, Š. Bellus, E. Potocká, N. Majdáková, P. Drobný či S. Tichá a ďalší sa stali v atletike tejto vekovej kategórie známymi a uznávanými. 
Po vydarených skúsenostiach z posledných rokov sme sa preto rozhodli, že v septembri 2018 otvoríme dve nové skupiny detí vo veku 6-10 rokov! So zameraním sa na výber detí vo veku 10-15 rokov, vytvoríme po motorických testoch a ich vyhodnotení ďalších 4-5 skupín v počte 12-15 žiakov pod vedením úspešných a kvalifikovaných trénerov.

Streda, 12. september 2018 - je tvoj deň! 

Týmto by sme chceli pozvať všetky deti a ich rodičov na zápis, ktorý bude spojený už i s výberom, dňa 12.9.2018 od 16:30hod. na atletickom štadióne Mladá Garda, v športovom areáli Pavla Gleska na Račianskej 103 - Bratislava. Zodpovedný vedúci projektu je Ing. Tomáš Benko, ktorého môžete v prípade otázok kontaktovať mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Pripomíname, že výber detí bude prebiehať za účasti a asistencie všetkých trénerov oddielu.

Tešíme sa na Vás už v stredu 12. septembra! 

(AS)